Szövetség a Magyar Köztársaságért

szlogen: szomszédom, barátom, kollegám és munkatársam a választótársam!

Otthon az ahova a szívünk húz!!! - sajnos ez a fogalom a gyermekeink számára értelmetlené vált és elveszett.

Három fiam közül ketten külföldön tudják csak elképzelni az életüket a  megélhetés miatt. Sajnálatos módon igazat kell nekik adnom.

Úgy gondolom ez nem csak az én problémám annál is inkább mivel a gyermekeim barátinak több mint fele ugyan csak ezen  kényszer megoldásban gondolkodik.

Ez nem „probléma" hanem tragédia!

Össze kell fognunk! -  nem az  a lényeg ki voltál, ki vagy és milyen nézetett vallasz a jövő a TÉT gyermekeink és unokáink jövője múlik a jelenen a most elvetett mag a jövő biztonságát jelenti. Össze kell hozni a Magyar népet párttól, nemtől és hovatartozás nélkül, szélsőséges elemektől mentesen.

Csalódtam a szocializmusban, csalódtam az elmúlt 23  évben,  csalódom a jelenleg regnáló hatalom képviselőiben, akik  a tűzközelben voltak, vannak az csak pártja és saját érdekét helyezi előtérbe úgy látszik az Ország, a gazdaság és a Nép helyzete másodlagos  számukra.

1989 november 26. Magyarország egén felragyogtak a remény csillagai és a szivárvány minden színében ragyogott.

Sajnos az ideiglenes köztársasági elnök személye kicsit elhomályosította, lehetett volna erre a feladatra érdemlegesebb személyt is választani!

Szép emlékű  + Antal József miniszterelnök irányítása alatt a remény csillaga újra felragyogott hazánk kék egén, az öreg természetfelelős másként gondolta!- emlékét örökre megőrizzük.

A Boros kormány lehetőséget adott egy előkészítetlen privatizációnak amelynek (megteremtette a korrupció alapját) eredménye: aki a tűzközelben volt az lenyúlta az ingó és ingatlan, álló és fogyóeszköz készlet színe-javát.

Idő közben rejtélyes módon a 16 000 milliárd forint  értékű értékpapírnak máig ismeretlen körülmények között lába kelt, ez volt az OTI (ma OEP)  és a nyugdíj fedezete.

Következett a Horn kormány amely meggondolatlan módon egy elfuserált kárpótlásba kezdet, amely következményeként hitelt hitelre való felvételt jelentett.

Ezt követően csak negatívumokat lehet a regnáló hatalom szemére felhozni! - tényleges érdemi kormányzás és irányítás hiányában csődbe vezették (a tomboló gazdaság és a javuló szociális helyzetre hivatkozva) a Nemzetett és az országot.

1989 november 26. rendszerváltó kérdésekből csak egy kérdés valósult meg az első! - az is minek? -  pl.; Smith Páll ex köztársasági elnök

• 1. Csak az országgyűlési választások után kerüljön-e sor a köztársasági elnök megválasztására?

Az érvényes 4 297 751 szavazatból az IGEN szavazatok száma: 2 151 926 (50,07%), a NEM szavazatok száma 2 145 825 (49,93%) volt. (szerintem ez nem volt teljesen tiszta)

• 2. Kivonuljanak-e a pártszervek a munkahelyekről?

Az érvényes 4 310 999 szavazatból az IGEN szavazatok száma 4 101 958 (95,15%), a NEM szavazatok száma 209 041 (4,85%) volt

• 3. Elszámoljon-e az MSZMP a tulajdonában, vagy kezelésében lévő vagyonról?

Az érvényes 4 314 550 szavazatból az IGEN szavazatok száma 4 114 994 (95,37%), a NEM szavazatok száma 199 556 (4,63%) volt.

• 4. Feloszlassák-e a Munkásőrséget?

Az érvényes 4 285 604 szavazatból az IGEN szavazatok száma 4 068 420 (94,94%), a NEM szavazatok száma 217 184 (5,07%) volt.

Ma már nem ragyognak a csillagok Magyarország gyönyörű éjelén  és nem tündöklik a szivárvány sem.

Ma már nincs más mint csak romhalmaz! - 6-10 évre elkaszálták az ország fejlődését.

Nem kell diploma ahhoz, hogy tisztába legyünk két szóval termelés és fogyasztás, egyik sincs meg a másik nélkül. Ebben a két szóban benne van az egész világegyetem  nem csak a napi gazdaság és a megélhetés.

Írástudóknak a figyelmébe ajánlom, hogy szíveskedjenek értelmezni és az összefüggést elmagyarázni a regnáló hatalomnak!!!

Alapító

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 3
Heti: 1
Havi: 4
Össz.: 8 417

Látogatottság növelés
Oldal: Otthon az ahova a szívünk húz!!!
Szövetség a Magyar Köztársaságért - © 2008 - 2024 - szovetsegamagyarokert.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »