Szövetség a Magyar Köztársaságért

szlogen: szomszédom, barátom, kollegám és munkatársam a választótársam!

Hozzátok szólok Magyar Nemzet fiai és lányai:

-          betegek,

-          diplomások,

-          egészségügyben dolgozók,

-          egyetemisták,

-          egyszerű kétkezű emberek,

-          értelmiségiek,

-          főiskolások,

-          gyerekek, (18 évet betöltött választójoggal rendelkező fiatalok)

-          mezőgazdászok,

-          művészek, (képző, ipar, színész, zenész, tánc)

-          nyugdíjasok,

-          orvosok,

-          pedagógusok

-          szakiskolások,

-          szakmunkások,

-          tanulók,

-          tollforgatók, (írók, költők, újságírók, esztéták)

-     zártalakulatok alkalmazottai (nyomozóhivatal, rendőrség, katonaság, tűoltóság, polgárvédelem)

státusz és titulus nélkül, úgy gondolom eljött az idő az összefogásra, helyre kell állítani a demokrácia alapköveit és a gazdaságot. Eljött az idő a sárdobálás, személyeskedés és a pártok hatalmi harcának megtörésére!  Nagyon rögös és nehéz út vezet a jövő céljainak megvalósításához, hosszú keserves munka lesz helyreállítani az ország gazdasági, nemzetközi tekintélyét és helyzetét. Nem ígérhet senki rövidtávú gyors talpra állást aki mást ígéri az hazudik. Mindenkinek áldozatott kell hozni a lehetőségeihez és képességeihez méltóan.

Már megint! -  remélhetően rövidtávon.

Szándékosan nem használok hangzatos szavakat mert azokat már kellőlépen lejáratták és elvesztették azt az értéket ami még jelenthet valamit a Magyar nép számára! – pedig a világ egyik legnagyobb és legszebb szókincsével rendelkezünk.

Meg kell szüntetni a pártok hatalmi harcát amely ketté osztotta a nemzet fiait és lányait sőt olykor családokat is, a képviselők bársonyszékhez való ragaszkodásának eredményeként! Meg kell szüntetni az állami támogatást a pártok részére, meg kell szüntetni a párt uralmat mert véleményem szerint jelentősen csökkenthető a korrupció, ugyanis az összefonódások olyan szintre emelkedett és működődik ami gyakorlatilag már megfoghatatlan.  A támogatás összegét fordítsuk a kutatóintézetek építésére és a kutatások fejlesztésére. Becslésem szerint, rendszerváltás óta kb. 10000 milliárd forint folyt el így a befizetett adónkból legálisan a többiről nem szólva amely  megközelítheti az 5000 milliárd forintot. Ennyi pénzből már Európa szilikon völgye lehetnénk.

A pártok legyenek önfinanszírozók szedjenek tagdíjat és ne a befizetett adóinkból finanszírozzuk a fölöslegesen felduzzasztott bürokráciát. Meg kell szüntetni a listás bejutást csak és kizárólag választott képviselők legyenek a parlamentben!

A jelenlegi állami és párt vezetők személyeiről egy gyerekjáték jut eszembe amit 50 éve játszottunk: leraktunk 10 széket körbe 12-13 gyerek mögéjük állt és a tanító néni (pártelnökök) jelére szaladtunk körbe-körbe a székek körül, újabb jeladásra leültünk, akinek jutott szék az a következő játéban újrapróbálkozhatott, akinek nem jutott az kiesett.

Egy idő után unalmassá vált mert mindig azok az arcok játszottak akik erősebbek és gyorsabbak voltak. Na pont ilyen a pártok újjászerveződése! Nem a belsőszabályzatok újraírása van szükségem hanem új fiatal arcokat szeretnék látni a parlament soraiban. Szabályzatok módosításából és a papír halmozásból már elegem van.

Csalódtam már eleget a pártokban nincs egy sem amely megérdemelné a józanul gondolkodó Magyar Állampolgár szavazatát.  Csak ígéreteket kaptunk, kapunk, a megújulásra, gyakorlatilag nem változott semmi csak helycserés változások történtek, az arcok is ideológiák változatlan maradnak.

Alapító

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 6
Heti: 7
Havi: 10
Össz.: 8 423

Látogatottság növelés
Oldal: Hozzátok szólok Magyar Nemzet fiai és lányai
Szövetség a Magyar Köztársaságért - © 2008 - 2024 - szovetsegamagyarokert.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »